Пренатальна діагностика / передпологові обстеження:

Майже всі діти народжуються у Німеччині здоровими.
Під час вагітності та пологів Ви можете отримати повне відчуття безпеки і того, що про Вас піклуються спеціалісти.

Практично всі вагітні жінки в Німеччині – навіть якщо вони є здоровими – регулярно ходять на профілактичні обстеження до гінеколога чи акушерки.
Ці обстеження включають в т. ч. три ультразвукових дослідження.
Ви повинні прийняти рішення, чи бажаєте Ви, щоб під час них проводилася спеціальна перевірка на патології у дитини. Ви так само маєте право відмовитися від таких обстежень.

Гінеколог запропонує Вам подальші передпологові обстеження (пренатальну діагностику), які можуть виявити потенційні захворювання або вади розвитку у ненародженої дитини.

Ці обстеження можуть Вас заспокоїти або ж бути обтяжливими, оскільки лише в дуже рідкісних випадках буде можливим лікування дитини. Крім того, такі обстеження зазвичай не можуть надати достовірної інформації про тяжкість захворювання чи інвалідності. Ми проконсультуємо Вас щодо рішення за або проти пренатальних обстежень (ці обстеження можуть бути пов’язані зі значними витратами).

Якщо у Вашої дитини виявлять патологію, ми надамо Вам інтенсивну підтримку в підготовці до народження Вашої дитини.

Ми надамо Вам інформацію про пропозиції для підтримки батьків, у яких має народитися дитина з інвалідністю.

Ваша дитина отримає найкраще передпологове та акушерське забезпечення. Після народження вона отримає інтенсивну медичну допомогу та підтримку у її фізичному та розумовому розвитку за програмою раннього розвитку.

Якщо Ви не знайдете для себе альтернативи перериванню вагітності, ми забезпечимо Вам супровід та підтримку у реалізації цього непростого рішення.