Бажання мати дітей

  • Ви хочете мати дитину?
  • Вам складно завагітніти?
  • Як Ви можете отримати допомогу в такій ситуації в Німеччині?

Багато пар хочуть мати дитину. Якщо вагітність не настає максимум після одного року практикування регулярних незахищених статевих актів, можна припустити недостатню фертильність, причини якої так само часто виникають як з боку чоловіка, так і з боку жінки. Вони можуть бути зумовлені різними чинниками – від настання певного віку до гормональних або генетичних порушень, інфекцій до багатьох інших.

У такому випадку спершу слід перевірити якість сперми у чоловіка шляхом відповідного обстеження, тому що зробити це дуже просто.

Обстеження у жінок часто є складнішими та передбачають в т. ч. незначні втручання.

Якщо причину порушення репродуктивної функції виявлено, але у Вас ще немає повноцінного медичного страхування під час розглядання справи про надання статусу біженця, це означає, що значні кошти на оплату терапій репродуктивної медицини Вам доведеться сплачувати самостійно. Але навіть маючи поліс медичної страхової компанії, Вам слід розраховувати на додаткові витрати та навантаження.

Терапії репродуктивної медицини сягають від гормонального лікування, донорства сперми до «штучного запліднення» (IVS та ICSI).

Ваша консультантка / Ваш консультант з «donum vitae» поінформує Вас з питань фертильності, фізіологічних процесів, а також про можливості та ризики лікування.

Нездійсненне бажання мати дітей може дуже негативно впливати на Ваше життя та на Ваші партнерські стосунки.

Після шоку від діагнозу, за якого неможливо раптово зачати власну дитину, починається боротьба з фізичним і психічним напруженням, зі сподіваннями, очікуваннями і розчаруваннями. У стосунках в парі часто виникають конфлікти.

Під час наших консультацій ми супроводжуємо Вас на цьому складному етапі життя. Ми приділяємо час розмовам про те, як впоратися з горем, гнівом, заздрощами та почуттям провини. Ми поговоримо з Вами про важливість бажання мати дітей у Вас на Батьківщині, про можливий тиск з боку родичів і разом розглянемо альтернативи народженню біологічної дитини.